Casa Com Piscina Em Condominio
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Háziállat nem engedélyezett |
6 vendég befogadására alkalmas, a 2 hálószobás Casa Com Piscina Em Condominio Paraty olyan jelentős kulturális nevezetességektől, mint a Defensor Perpetuo Erődmúzeum, autóval körülbelül 10 percnyi vezetésre található.
A Paraty egy 3 km-es távolságra, a Centro Histórico pedig körülbelül 3,1 km-re van a Paraty városi nyaralótól. A 2 fürdőszobás villa hozzávetőlegesen egy 15 perces kocsiútra fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Jabaquara tengerpartja. A környék további látnivalói közé tartozik a csupán 450 méter távolságra található Mini Estrada Real Múzeum.
A Casa Com Piscina Em Condominio külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A vendégek a törölközők kényelmét is élvezhetik.
A konyhában van hűtő, sütő és konyhai edények, amelyeket a rendelkezésére bocsátanak. A Bar Do Patinho alig 6 percnyi autóútra található.
- Helyi látnivalók
- Vízesés a Corisquinho folyón3,7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Com Piscina Em Condominio biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Com Piscina Em Condominio Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Mekkora a Casa Com Piscina Em Condominio befogadóképessége?
A Casa Com Piscina Em Condominio akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Casa Com Piscina Em Condominio biztosít konyhát?
Ez a Casa Com Piscina Em Condominio hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Paraty nevezetességei közé tartozik a Paraty-i Kultúra Háza és a Defensor Perpetuo Erődmúzeum, amelyek 3 km-re, illetve 4 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Centro Histórico (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.